Milá Madlenko! Na deváté náměsíčniny jsme byli v Čechách, a tak jsem nestíhala psát. Takže to shrneme teď, na ty desáté. Na ten velký výlet po příbuzných jsme vyrazily koncem března. Byly jsme týden u babičky v Příbrami, týden u tety Zůzy na Křivoklátě - tam se k nám v půlce přidal tatínek - a týden na Moravě u babičky. To znamená, že už znáš všechny své bratrance a sestřenice, tety a strejdy, a taky hromadu dalších příbuzných. Zvládala jsi to parádně, někdy jsi z toho byla víc unavená, ale většinou úplně na pohodu! Největší změna nastala po návratu, protože já jsem začala chodit do práce a doma jsi teď s taťkou. Jde vám to spolu jedna báseň. Těsně před odjezdem do ČR jsi se rozplazila, naštěstí jsi to stihla ještě v Norsku, aby o to táta nepřišel. Zuby už máš čtyři a pořádné. A zkoušíš, co dokážou! Ochutnáváš všechno, co najdeš, jedlé i nejedlé. Jídlo zkoumáš ráda, jak chutná, ale taky jak se lepí na ruce a jak litá po okolí. Co jsem míň doma, už si dáváš ...