Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z září, 2022

14 měsíců

Milá Madlenko, za poslední měsíc se toho stalo nějak hodně!  Srpen jsme začali cestou na Moravu. Byla to paráda, užívala sis bratrance a sestřenici a ostatní příbuzné. Podnikli jsme pár výletů, do Gránic, na výstavu a na statek za zvířátky. Byla dost horka, tak to bylo náročné, ohřáli jsme se do zásoby. A vykoupali jsme se na Vranově.  Pak byla pro změnu na návštěvě babi z Příbrami a Jaromírové. Tak sis stihla v létě trochu užít obě babičky.  I zbytek srpna bylo ještě moc hezky, letně, tak jsme si užívali stínu na terase a bazénku. Ukázalo se, že cottage a jahody jsou Tvé oblíbené jídlo 🙂 Lezení po schodech jsi začala doplňovat o slézání a rovnou to zkoušíš odevšad. Už víš, že nohy mají jít první.  A nakonec ta veliká událost, že jsi začala ve školce! První den jsme tam byli všichni a jen na hodinku. Druhý den jsem já šla prvně do lékárny do práce a Tys ve školce spala, ale zatím s taťkou. Třetí den už jsem před jídlem a spaním vyrazila pryč, abych se vrátila po spá...