2 a čtvrt roku
Milá Madlenko, Už je to tři měsíce, co jsi oslavila své druhé narozeniny a já teprve píšu! Čas letí a Ty rosteš. Zrovna nedávno jsme s tátou říkali, jak je neuvěřitelné, že tohle stvoření, které se před půl rokem teprve pořádně rozchodilo, působí teď jako úplně hotový člověk. Mluvíš jako o závod, zároveň Ti, zvlášť poslední týdny, víc nerozumíme - pouštíš se do více a více slov a my pátráme v obou jazycích a přemýšlíme, co sděluješ. Vypadá to, že se snad každý den naučíš nové slovo, mnoho věcí už umíš i česky i norsky. Moc ráda se hýbeš, pěkně běháš, už i trochu vyskočíš a ze všeho nejradši tancuješ. Ve školce máš parťáka Adama, se kterým - zatímco ostatní děti se jen ochomýtnou - tancujete od prvních tónů do konce "večírku". Taky ráda běháš za míčem, házíš ho a kopeš. Nejnovější zábava je venčení kočárku pro panenky - bez panenky. Na procházce mu průběžně upravuješ korbičku a tváříš se hrdě. V létě jsme byli hodně všichni spolu a bylo to moc fajn. Největší novinky přišly v...