4 týdny!
A rodiče mě vůbec nevyfotili 😆
Za to jsme byli na výletě v Oslo, pořídit apostilu na norský rodný list.
A taky si vyzkoušet látkové pleny - jestli nás to hne a jaký druh. Madlence se určitě bude líbit a takový dárek ke čtyřtýdennímu výročí.
A rodiče mě vůbec nevyfotili 😆
Za to jsme byli na výletě v Oslo, pořídit apostilu na norský rodný list.
A taky si vyzkoušet látkové pleny - jestli nás to hne a jaký druh. Madlence se určitě bude líbit a takový dárek ke čtyřtýdennímu výročí.
Komentáře
Okomentovat