4 týdny!

 

A rodiče mě vůbec nevyfotili 😆

Za to jsme byli na výletě v Oslo, pořídit apostilu na norský rodný list. 

A taky si vyzkoušet látkové pleny - jestli nás to hne a jaký druh. Madlence se určitě bude líbit a takový dárek ke čtyřtýdennímu výročí.



Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu