Dneska se jde domů





Noc byla zase náročná, rekonstrukce a tentokrát k tomu ještě požární alarm! Asi ho spustili u toho bouchání. Amplión řval 20 minut jak na lesy, Ráďa na něm nakonec držel polštář, abychom přežili 😁

Ve 4 h ráno bylo Madlence 48 hodin a tím nastal čas na odběr krve na novorozenecký screening. Odebírá se z patičky, tak dostala k nohám na půl hodiny ohřívací láhev. Pak si sestra malou vyzvedla, ale vrátila se bohužel s nepořízenou, prý krev hrozně koagulovala. Nakonec si to vynutilo ještě dva další pokusy, ale máme to z krku. 

Ještě trochu jsme si pospali, a pak už jsme čekali na propuštění. Na oddělení bylo asi živo, páč jsme si na propouštěcí pohovor, moji kontrolu a všechny papíry nakonec počkali až do dvou hodin. A pak už tadá, poprvé na čerstvý vzduch! 🙂

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu