Jsem tady!
Ve 4:02 přišla Madlenka na svět. Po "nutných opravách" maminky jsme se kolem šesté přesunuli na pokoj asi o 2 m vedle a mohli jsme tam (i kvůli výměně směn) zůstat až asi do 10 h.
Ráďa přeparkoval na dlouhodobé parkoviště, a pak nás nekonečnými chodbami Ahusu převezli na oddělení šestinedělí.
Tam nás na pokoji navštívila zdravotní sestra, dostali jsme hromadu informací, ale taky radu, že nemáme NIC dělat. Informační schůzka je každý večer a my to máme nechat na zítra.
Takže jediný pohyb byl pro jídlo - to bylo mimochodem tak brzo, že jsme ho zmeškali 😅
Ale chleba byl k dispozici, takže hlad nebyl. A už dlouho mi tak nechutnal 😆












Komentáře
Okomentovat