Březen, ze šály lezem



Mňam :-)

Vyfikla jsem se, jdu do kina

Pohodaaa
(vydrželo to asi 10 minut :-D. Říkají tomu Babykino, není zhasnuto a zvuk je ztlumený.) 

Dneska vlněné šaty 

Už jsem na to asi velká 

Tulící spaní 

Ráno! 

Covid byl blé, tohle je spánek přes den v posteli (to už je fakt co říct) - mámě to ale taky bodlo 🙂

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu