Březen, ze šály lezem
Mňam :-)
Vyfikla jsem se, jdu do kina
Pohodaaa
(vydrželo to asi 10 minut :-D. Říkají tomu Babykino, není zhasnuto a zvuk je ztlumený.)
Dneska vlněné šaty
Už jsem na to asi velká
Tulící spaní
Ráno!
Covid byl blé, tohle je spánek přes den v posteli (to už je fakt co říct) - mámě to ale taky bodlo 🙂
Komentáře
Okomentovat