12 měsíců alias 1. narozeniny
Milá Madlenko,
všechno nejlepší k Tvým prvním narozeninám!
Oslavili jsme to s Mílou, Touškovic a Šihorovic. Dostala jsi dort z vloček, jogurtu a ovoce, který jsi mohla načít dle libosti. A hromadu dárků. Rozbalování Tě dlouho nebavilo, ale zvlášť Anja a Laura Ti rády pomohly. Myslím, že se oslava povedla.
Jinak jsi za poslední měsíc krásně zvládla lezení po čtyřech.
Stoupáš si pořád sebevědoměji a na nižší místa se snažíš vylézt. Dolů jdeš zatím po hlavě.
Začali jsme chodit na hřiště ve školce, střídáme ty dvě nejbližší. Houpačka je pořád nejlepší, ale na písku se Ti taky moc líbí.
Doma ráda pomáháš s myčkou a když se otevřou nějaké skříňky v kuchyni, hned jsi v nich.
Baví Tě zpívací knížky, které si pouštíš sama a pořád dokola. Taky jsi si oblíbila knížky s posunovacími okýnky.
Babička Petra Ti dovezla bazén a v tom Tě baví se šplouchat.
Babička s dědou tady totiž byli na návštěvě, ještě se strejdou Bohoušem a Onďou. Vypadá to, že se Ti líbí mít návštěvu. V červnu to ještě stihla na skok i babička Blanka a Jaromír.
Ten rok neskutečně rychle utekl! Máme Tě rádi 😍
Komentáře
Okomentovat