13 měsíců

Milá Madlenko! 

Letos sis ten červenec užila víc než loni, navíc nebyla taková horka, tak to bylo jednodušší. 

Pěkně jsi se rozlezla po čtyřech, doma lezeš po kolenou a venku spíš jako pavouček, máš zadek do vzduchu a chodíš po rukách a nohách 🙂

Vylezání na schody už máš zmáknuté a teď trénuješ vyšší plochy. Máš důvěru v sebe i v nás, že u Tebe v potřebné chvíli budeme. A když někdy spadneš, bereš to hrdinně. 

Stojíš už úplně bez problémů, držíš se jen jednou rukou a někdy zapomeneš, čehož důsledek Tě teda zatím překvapí. 

Vylezl Ti 7. zub a ten jsme vinili i za Tvou náhlou teplotu, ale den po ní jsi najednou měla puntíky, takže máš za sebou možná spíš Pátou nemoc. 

Dopoledne spinkáš v kočárku nebo tátovi v nosítku, odpolední spaní máme teď nejraději v posteli. Stejně jako k večernímu je k němu potřeba kojení a taťku momentálně neakceptuješ jako uspávače. I v noci když se vzbudíš, pomáhá jen mlíčko. Také přes den vyhledáváš kojení víc, myslím, že je to tím, že toho tolik objevuješ a vzdaluješ se, tak potřebuješ jistotu, že tu pro Tebe pořád jsem. 

Těším se na naše další dobrodružství 💜

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu